Z výběru za rok 2019: Tento rok byl plný krásných staveb

zahradní altán Arizona

Rok 2019 znamenal pro každého něco jiného. Pro nás se nesl ve znamení realizace zahradních staveb, plnění tužeb našich zákazníků, a zejména jejich spokojenosti, z čehož se velmi těšíme. Konec roku je už pomalu tady a s ním přichází i rekapitulace toho, co se nám za uplynulých 12 měsíců podařilo. Těší nás radost našich zákazníků, kteří se nyní již těší ze svých zahradních domků, altánů či chatek. Podívejme se společně na to, jaký byl rok 2019 ve znamení zahradních staveb.

V tomto článku se spolu s námi můžete podívat na několik zahradních staveb, které jsme během uplynulého roku realizovali u našich zákazníků. Kromě toho, vybíráme i reakce našich spokojených zákazníků. Velmi nás těší, že jsme mohli zajistit realizaci, ať zahradních domků, altánů nebo chatek a tak přispět ke zkvalitnění vašeho času stráveného při zahradničení či odpočinku.

Zahradní altán Arizona

Zahradní altán Arizona je velmi oblíbeným produktem z naší nabídky. Je vhodný stejně jako do zahrady, tak i k jezírku či do rekreační oblasti. Nabízí místo k odpočinku a relaxaci, ale i prostor na drobné zahrádkářské práce. Kromě toho, tento altán je velmi oblíbený zejména tím, že disponuje místem k sezení, jeho součástí je stůl a 5 lavic, a tak se stává skvělým místem i pro zahradní párty či oslavy s rodinou nebo přáteli. Zahradní altán Arizona je vyroben ze sušeného borovicového dřeva, které se vyznačuje vysokou kvalitou, a tak altán Arizona zaručuje dokonalou bezpečnost v každém počasí. Altán má také kvalitní střešní krytinu – lepenkový finský šindel.

Velmi nás těší, že zahradní altán Arizona již takto slouží u vás doma.

zahradní altán Arizona

Zahradní domek Vihorlat

V naší nabídce zahradních staveb najdete zahradní domky v různých provedeních, velikostech či tvarech. Jedním takovým zahradním domkem, který dnes již spolehlivě slouží u vás doma, je i zahradní domek Vihorlat. Tento zahradní domek je primárně určen na nářadí, proto potěší každého správného zahrádkáře či mistra. Je vyroben ze sušeného borovicového dřeva a disponuje čtyřspádovou střechou. Zahradní domek Vihorlat disponuje hranolovou konstrukcí, která umožňuje jeho dostatečné zateplení z vnitřní strany. Tak ho lze využívat i během zimy.

Takhle těší zahradní domek Vihorlat naše zákazníky. Vaše radost je zároveň naší radostí z dobře vykonané práce, ale především zejména vaší spokojenosti.

zahradní domek Vihorlat

Zahradní domek Granada

Z nabídky zahradních domků vás těší také i zahradní domek Granada. Tento zahradní domek se dokonale hodí nejen jako zahradní domek pro hosty v pohodlí zahrady, ale i jako zahradní chatka v rekreační či zahrádkářské oblasti. Domek disponuje zastavěnou a otevřenou plochou pod terasou, což z něj činí velmi univerzální místo, na kterém můžete trávit svůj volný čas. Zahradní domek Granada sestává z jedné místnosti a kryté terasy. Na terasu se dokonale hodí sestava zahradního nábytku a tak umožňuje příjemné posezení.

Takto těší zahradní domek Granada vás, naše zákazníky.

Zahradní domek Granada
recenze na zahradní domek Granada

Zahradní altán Miami

Nového majitele má už i zahradní altán Miami. Je dokonalou zahradní stavbou, která se hodí do každé moderní zahrady. Tento altán je vyroben ze sušeného borovicového dřeva vysoké kvality, čímž je zajištěna jeho odolnost a dlouhodobá životnost. Na ochranu altánku před škůdci si zákazníci mohou vybírat z barevné škály impregnovaných ochranných, vodě odolných nátěrů. Takový zahradní altán dokonale poslouží jako místo na relax či setkání s rodinou a přáteli.

zahradní altán Miami

Zahradní domek, altán či chata jsou stále častěji oblíbenými zahradními stavbami. Mají různorodé využití, ať už k odpočinku a rekreaci, uskladnění zahradního nářadí, zahradnické práce či rodinné setkání nebo oslavy s přáteli. Zahradní stavby jsou mnohdy dominantou zahrad či dvorů, jakýmsi zahradním královstvím. Velmi nás těší, že si své zahradní království realizujete s naší pomocí a službami. Přejeme vám do následujícího roku plno úspěchů a radosti a kvalitního času stráveného s vašimi blízkými ve vašich zahradních domcích, altáncích či chatkách!

doprava zdarma

zdarma pro vybrané produkty

doprava zdarma

3 roční záruka

doprava zdarma

Impregnát zdarma