MONTÁŽ

Cena montáže našimi pracovníky se pohybuje od 7.090 Kč při altánků a domcích na nářadí a od 7.900 Kč při zahradních chatkách. Cena montáže je uvedena u každého produktu v jeho katalogové kartě. V případě, že si klient objedná celou službu, tj koupě produktu + montáž, získá bezplatný dovoz v rámci celej ČR (pokud není v katalogové kartě produktu uvedeno jinak). Montáž vyžaduje předem připravenou podkladovou plochu, na kterou jsme schopni již v průběhu 1 dne postavit daný produkt do vaší zahrady.


PODKLADNÍ PLOCHA

Na podklad nemáme žádné speciální požadavky, altánky a chatky jsou po složení samonosné a v rámci stability nejsou potřeba žádné kotvící prvky. Zákazníkovi stačí připravit pouze zpevněnou a zarovnanou plochu (např. zámkovou dlažbou, štípaným přírodním kamenem, drtí, příp. betonový podklad).

Podklad by měl být co najvodorovnejší, aby váš altán, domek na nářadí, či chatka byla nejen krásnou, ale i funkční pýchou vaší zahrady. Podklad může být různého tvaru: kruh, šestiúhelník, čtverec. Záleží jen od šikovnosti mistra a prostředí, ve kterém se altán či chatka bude nacházet.

Pokud bude altán umístěn bez podlahy na návětrném místě, je třeba při přípravě podkladu počítat s přikotvením.

Při přípravě podkladové plochy pod zahradní chatku / altán, je zákazník povinen připravit si zarovnán povrch. Jako základ je možné vysypat a zhutnit štěrkové / makadamové lůžko cca 10-15 cm (v závislosti na rozměru), na které se uloží zámková dlažba nebo rozmístí betonové kostky do roviny. Jde o nejjednodušší a nejméně finančně náročné řešení, zabrání se tak, aby vlivem povětrnostním podmínek nedocházelo k nerovnoměrnému ulpívání stavby, vlhnutí stěn a podlahy.

Pre chaty nad 50 m2 je nejvhodnější betonová deska tloušťky cca 20 cm, která je vyztužená betonářskou ocelí nebo kari síťovinou, v opačném případě deska popraská.

Při výstavbě / montáži si vystačíme i bez elektrické přípojky, výrobek je tedy možné postavit i na odlehlém, ale dostupném místě. Pokud není možný přístup autem k podkladové ploše, na níž má být výrobek montován, a je třeba nosit komponenty na vzdálenost větší než cca 15 metrů, zákazník zabeźečí součinnost a pomoc při nošení těchto komponent přímo na místo montáže.